RAAM / od soumraku do úsvitu

[: dan] Výslovnost anglického slovíčka „hotovo“ je příznačná ke jménu nového ultracyklistického hrdiny Dana Polmana.Myslím, že s tím hrdinou jsem to nepřehnal a ani jsem nezapomněl na slovíčko „českého“, protože Dan rozvířil i mezinárodní vody a svým výkonem nováčka na trati i jeho finální… chcete vědět víc?

glo • BALI • sm

Oslovil nás kamarád, který provozuje několik domů na ostrově Bali, s tím, že by potřeboval jeden ze svých "domovů" trochu vylepšit aby se tam hosté cítili více jako doma, jelikož se jedná o dlouhodobější ubytování pro cestovatele z celého světa... chcete vědět víc?

viva ▲ LAS VEGAS

Příběh o tom, že i ve vysněný Cali se může stát, že měsíc nejsou vlny a naopak, že umakartová veselka ve Vegas může být největší TOP ! chcete vědět víc?

Never too old to surf cold ▲ PYRENEES

Zatím co se pražská "S" bitkovali na Letný, my si užívali ta svoje "S" ve Francii. Říká se tady tomu malá Californie jelikož ráno "S"urfing, oběd na "S"kejtu a odpolední cigárko na "S" nowboardu... Po několika doslova létech, jsme si tohle mohli zažít a zastihnout atlantickej prašan v akci. Z… chcete vědět víc?

HOSSEGOR "off season" ? Né tak docela

Být s autem a surfem na západním pobřeží a nestavit se v Hossegoru by bylo jako projet kolem domu rodičů a nepozdravit. Takže kola se točí a kilometry přibývají na nočním tachometru jako mouchy na čelním skle. Chtěli jsme se do meky českého surfingu dostat přes noc, což znamenalo asi 900 km a… chcete vědět víc?

Never too old to surf cold ▲ BRETAGNE

Zdravíme z divoké Bretaně.  Víkend uběhl a Victor musel zpět do školy, bohužel vítr nepřál surfingu a tak jsme jen projeli zajimavá místa na pobřeží a nasávali hodně svěží vzduch Bretaně. Victor nás tedy nechal pod taktovkou jeho mámy, která se o nás ještě jeden večer skvěle postarala a vzala nás… chcete vědět víc?

Vive la France

Takže Ahoy!  jak by se slušelo pozdravit z jednoho z nejhezčích přístavních městeček ve Francii, kde zrovna ťukám do svojí klávesnice. K tomu popíjím čaj z hrnku se surfařem ve starém francouzském domě. No ale abych zbytečně nepředbíhal začnu víc od začátku. Už od doby, kdy jsme jeli s Gab naši… chcete vědět víc?

PERU ▲ Huascarán 6.768 m n. m.

Je středa ráno, na stole leží mapa a v hlavě plán na velký výlet s Gabi a Anu do středu And. Zde leží nejvyšší hora Peru, Huascarán (6.768 m n. m.), kde v roce 1970 zahynula liberecká horolezecká expedice při největší přírodní katastrofě v Jižní Americe... Odjezd byl naplánován až na podvečerní… chcete vědět víc?

PERU ▲ Paracas, Ica, Nazca...

Po delší době vás opět zdravíme, a tentokrát jsme si pro vás připravili pořádnou nálož fotek a o to míň slov. Takže kdo neumí číst, může rovnou scrolovat a užívat si náš report z intenzivního tripu, kde jsme dali hned několik zajímavých zastávek. Kdo číst umí, může si prohlížení okořenit… chcete vědět víc?

PERU ▲ Chicama

                                      Stejně jako do česka vlítla kanadská bouře, tak do Peru dorazily pořádný vlny, který podle místních jsou jednou za rok. 12ft bylo jasný znamení, že si máme sbalit svejch pět avokád a co nejrychleji vypadnout na sever, na legendární spot Chicama. Tohle místo… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 Následující »